اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری
استان خراسان رضوی
اخبار دوشنبه 13 اسفند 1397 ساعت 17:16

معاون سرمایه گذاری خراسان رضوی خبر داد: تدوین دستورالعمل شرکت های تسهیلگر سرمایه‌گذاری پروژه های گردشگری خراسان رضوی

معاون سرمایه گذاری و تامین منابع اداره کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی گفت: دستورالعمل شرح خدمات ارزیابی و تعیین صلاحیت شرکتهای تسهیلگر سرمایه‌گذاری پروژه های گردشگری تهیه گردید و پیش نویس آن جهت بررسی و تصویب نهایی و به ابلاغ به استان به معاونت سرمایه گذاری و تامین منابع کشور ارسال شده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی احمد دیناری امروز ۱۳ اسفند با اعلام این خبر افزود: هدف اصلی از تهیه و تدوین این پیش نویس شتاب دهندگی به تهیه بسته‌های سرمایه‌گذاری گردشگری و استفاده از توان و ظرفیت بخش خصوصی در جهت تسهیل گری سرمایه گذاری است که بر اساس آن بسترهای جذب سرمایه‌گذاری در طرح‌های گردشگری به شکل مناسب تر تحقق یابد و رونقی در فضای کسب و کار فراهم شود.
وی ادامه داد: در تدوین این سند از اسناد بالادستی همچون سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری، قانون مستمر بهبود فضای کسب و کار، قانون برنامه ششم توسعه و سایر مستندات استفاده شده است.
دیناری تصریح کرد: با تأیید و ابلاغ این دستورالعمل شاهد کوتاه تر شدن فرآیندهای سرمایه‌گذاری به ویژه در پروژه های کلان خواهیم بود و شرکت‌های تسهیلگر نسبت به تهیه بسته های سرمایه گذاری مناسب جهت جذب سرمایه گذاران اقدام خواهند کرد.
وی گفت: صلاحیت ارزشیابی این شرکت ها در کمیته ای پیشنهادی به نام کمیته ارزیابی و با ترکیب اعضای مشخص انجام خواهد شد.
 

منبع:   تعداد بازدید : 62 نوشته شده توسط: کاربر روابط عمومی علینژاد

کلمات کلیدی: 


بازگشت چاپ خبر

گزارش تصویری
آدرس سازمان : مشهد - بلوار شهید صادقی بین صادقی 23 و 25 - اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان خراسان رضوی
تلفن تماس : 37263310 - 051 دورنگار : 37258553 - 051