اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری
استان خراسان رضوی
اخبار شنبه 4 اسفند 1397 ساعت 8:25

به مناسبت هفته جهانی کارآفرینی استان خراسان رضوی: سمینار "مهارت آموزی در محیط کار واقعی کسب و کارهای گردشگری" برگزار شد

سمینار آموزشی و انگیزشی "مهارت آموزی در محیط کار واقعی کسب و کارهای گردشگری" به مناسبت هفته جهانی کارآفرینی استان خراسان رضوی در مشهد برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی احمد دیناری معاون سرمایه گذاری و تامین منابع اداره کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی در این باره  گفت: این رویداد در تقویم برنامه های هفته کارآفرینی استان درج شده است و همچنین در جلسه کارگروه اشتغال استان که در تاریخ بیستم آبان ماه سال جاری با حضور معاون اقتصادی استاندار برگزار شد مصوب شده است.
 دیناری ادامه داد: مخاطبان اصلی این سمینار کاربردی  دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته های گردشگری و هتلداری و همچنین فعالان عرصه گردشگری و هتلداری بودند.
دیناری تصریح کرد:این سمینار از ساعت ۱۵ الی ۱۷ روز یکشنبه  ۲۷ آبان ماه در محل سالن همایش موزه بزرگ خراسان در بوستان کوهسنگی مشهد برگزار شد.
وی افزود: شرکت در این سمینار رایگان بوده و به شرکت کنندگان گواهینامه آموزشی مورد تایید اداره کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری اعطا شد .
دیناری یادآورشد: با عنایت به اینکه یکی از مشکلات اصلی کارجویان جهت فعالیت و اشتغال در کسب و کارهای مختلف از جمله گردشگری و هتلداری  ضعف مهارت های تخصصی و اجتماعی و کمبود تجربه است بنابراین در نظر داریم در قالب این رویدادهای مهم؛ اهمیت مهارت افزایی را ذکر کرده و نسبت به معرفی "طرح مهارت افزایی در محیط کار واقعی" و راهنمایی شرکت کنندگان اقدام کردیم.
 وی گفت: دانشجویان، فارغ التحصیلان دانشگاه ها به ویژه در رشته های گردشگری و هتلداری همچنین فعالان گردشگری و سایر علاقه‌مندان در این سمینار حضور داشتند.

منبع:   تعداد بازدید : 1109 نوشته شده توسط: مدیر سایت

کلمات کلیدی: 


بازگشت چاپ خبر

گزارش تصویری
آدرس سازمان : مشهد - بلوار شهید صادقی بین صادقی 23 و 25 - اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان خراسان رضوی
تلفن تماس : 37263310 - 051 دورنگار : 37258553 - 051