اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری
استان خراسان رضوی
اخبار جمعه 2 آذر 1397 ساعت 11:58

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی: تکریم پیشکسوتان از وظایف ذاتی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری است

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی گفت: ستای، تقدیر و تکریم پیشکسوتان، بزرگان و خادمان صنعت گردشگری از وظایف ذاتی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی، ابوالفضل مکرمی فردر مراسم تکریم حاج حسین ادیبیان پیشکسوت صنعت گردشگری خراسان رضوی که در هتل پارس مشهد برگزار شد، با بیان این مطلب افزود: با بیان این مطلب افزود: استواری و پایداری هر ملت به نکوداشت و پاسداست بزرگان ملت است.
وی ادامه داد:  اکنون  نکوداشت یکی از پیشکسوتان حوزه دفاتر خدمات مسافرتی استان است که بیش از 5 دهه در این زمینه تلاش کرده و دهها شاگرد در محضر او پرورش یافته اند.
مکرمی فر با بیان این که استاد ادیبیان شخصیتی، آگاه مهربان و وظیفه شناس است، افزود: فردی همواره مسئولیت پذیرکه بدون ابراز خستگی ، خدمات گردشگری را انجام داده است.
وی به دلبستگی این پیشکسوت به کارش اشاره کرد و گفت:  ایشان زبانی نرم ، پاک و دلی مهربان و سر پرشور نسبت به کارشان داشته و دارند، سخن همگان را گرامی می داشته و واژه ای ناروا به زبان نیاورده است.
او ادامه داد: ادیبیان در سادگی و صفا بی مانند است و هیچ شیله و پیله ای در کارشان نیست او ازمیان مردم برخواسته و با مردم زندگی کرده است، استاد حسین ادیبیان بی ادعا ، کم آزار، پاکدامن، راستگو و درست کردار و در چشم همگان بزرگ و موقر هستند، نه بخل ورزیده و نه بد زبانی کرده است استاد ادیبیان گوهری است که  در آسمان گردشگری استان می درخشد.
ادیبیان از سال 1340 در زمینه گردشگری و خدمات مسافرتی فعال است.
 

منبع:   تعداد بازدید : 960 نوشته شده توسط: مدیر سایت

کلمات کلیدی: 


بازگشت چاپ خبر

گزارش تصویری
آدرس سازمان : مشهد - بلوار شهید صادقی بین صادقی 23 و 25 - اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان خراسان رضوی
تلفن تماس : 37263310 - 051 دورنگار : 37258553 - 051