اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری
استان خراسان رضوی
اخبار شنبه 4 اسفند 1397 ساعت 8:23

سرپرست معاونت سرمایه گذاری خراسان رضوی خبر داد: راه اندازی کمیسیون سرمایه گذاری گردشگری و صنایع دستی در خانه صنعت و معدن استان خراسان رضوی

با حمایت معاونت سرمایه گذاری و تامین منابع اداره کل میراث فرهنگی و گردشگری خراسان رضوی کمیسیون سرمایه گذاری گردشگری و صنایع دستی در خانه صنعت و معدن استان خراسان رضوی راه تندازی می شود.

 
به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی احمد دیناری در این باره گفت:  در جلسه ای که با اعضای خانه صنعت و معدن استان داشتیم این تصمیم گرفته شد.
ویبا بیان این که بیش از ۶ هزار نفر از مالکان و سهامداران و سرمایه گذاران استان عضو خانه صنعت و معدن خراسان رضوی هستند، 
افزود: بعضی از  آن ها در پروژه‌های سرمایه‌گذاری گردشگری به ویژه در حوزه واحد های اقامتی جهت تامین تجهیزات و امکانات مورد نیاز خود به ناچار باید به سراغ واسطه های مختلف و متعدد رفته و مجبور به پرداخت هزینه های گزاف می شوند.
سرپرست معاونت سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی ادامه داد: یکی از ماموریت‌های اصلی این کمیسیون برقراری ارتباط مستقیم بین تولیدکنندگان و پروژه های سرمایه گذاری گردشگری و صنایع دستی خواهد بود تا با توجه به رویکرد اصلی این کمیسیون شاهد  توسعه تولید و کارآفرینی در عرصه پروژه های گردشگری و منابع اصلی تامین کنندگان خدمات آنها باشیم.
 دیناری افزود: جلسات کارشناسی مختلفی در این خصوص برگزار و محورهای اصلی فعالیت کمیسیون در ذیل خانه صنعت و معدن استان تعیین و با رویکرد حمایتی و توسعه تولید و کارآفرینی و اشتغال به کار خود ادامه خواهد داد.
 

منبع:   تعداد بازدید : 1369 نوشته شده توسط: مدیر سایت

کلمات کلیدی: 


بازگشت چاپ خبر

گزارش تصویری
آدرس سازمان : مشهد - بلوار شهید صادقی بین صادقی 23 و 25 - اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان خراسان رضوی
تلفن تماس : 37263310 - 051 دورنگار : 37258553 - 051