اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری
استان خراسان رضوی
اخبار شنبه 4 اسفند 1397 ساعت 8:22

معاون استاندار خراسان رضوی : اماکن تاریخی خواف قابلیت بالایی در جذب گردشگران داخلی وخارجی دارد

معاون سیاسی امنیتی واجتماعی استانداری خراسان رضوی گفت: تعداد وتنوع اماکن تاریخی شهرستان خواف قابلیت بالای در جذب گردشگران داخلی وخارجی دارد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی محمد رحیم نوروزیان امروز ۲۱ آبان  در بازدید از جاذبه های تاریخی شهرستان خواف با بیان این مطلب افزود: میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خواف با حمایت فرمانداری تورهای معرفی شهرستان و تورهای خواف گردی را  برگزار کند تا مردم با این ظرفیت های گردشگری و فرهنگ و تاریخ این منطقه اشنا شوند.
وی با اشاره به ظرفیت اقامتگاه های بوم گردی این شهرستان گفت: ایجاد این مراکز اقامتی فرصت تازه ای را پیش روی گردشکری کشور و به ویژه استان قرار داده است که باید به خوبی از آن در راستای توسعه اقتصادی شهرستان بهره برداری شود.
وی بر ضرورت توجه به اسبادهای خواف نیز تاکید کرد.
هم چنین محمود باعقیده مدیر اداره میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری خواف گفت: در این بازدید که علاوه بر نوروزیان معاون استاندار ، قربانی مدیر کل انتخابات وتقسیمات کشوری استانداری وهمچنین سپهری سرپرست فرمانداری شهرستان خواف  نیز حضور داشتند از مهمترین جاذبه های تاریخی شهرستان از جمله مدرسه غیاثیه خرگرد وآسبادهای نشتیفان بازدید  کردند.
وی افزود: حضور در اقامتگاه بوم گردی غیاثیه ، بازدید از پایگاه پژوهشی آسبادها و همچنین نمایشگاه وفروشگاه صنایع دستی از دیگر برنامه های صورت گرفته بود.

منبع:   تعداد بازدید : 1620 نوشته شده توسط: مدیر سایت

کلمات کلیدی: 


بازگشت چاپ خبر

گزارش تصویری
آدرس سازمان : مشهد - بلوار شهید صادقی بین صادقی 23 و 25 - اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان خراسان رضوی
تلفن تماس : 37263310 - 051 دورنگار : 37258553 - 051