اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری
استان خراسان رضوی
اخبار یکشنبه 2 دی 1397 ساعت 13:28

سرپرست معاونت گردشگری خبرداد: لغو مجوز فعالیت یک شرکت خدمات مسافرتی در استان

سرپرست معاونت گردشگری اداره کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی از لغو مجوز فعالیت شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری صالح سیر فریمان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی یوسف بیدخوری امروز ۲۸ آذر با بیان این مطلب افزود: با توجه به بررسی پرونده این شرکت و عدم پیگیری جهت رفع نواقص
مجوز فعالیت این شرکت لغو شد.
وی درباره دلایل لغو مجوز فعالیت این شرکت اظهار کرد: عدم تکمیل ضمانت نامه بانکی،  عدم تمدید پروانه بهره برداری،  عدم حضور مدیرعامل و مدیر فنی در محل دفتر،  عدم ارسال آمار و گزارش عملکرد از جمله دلایل لغو مجوز فعالیت این شرکت است.
بیدخوری ادامه داد: پیرو بند یک رای نوزدهمین جلسه کمیسیون فنی نظارت بر دفاتر و شرکتهای خدمات مسافرتی و جهانگردی استان  و به استناد ماده ۱۱ و ۲۰ و ۲۲ آئین نامه نظارت بر تاسیس و فعالیت دفاتر خدمات مسافرتی مصوبه هیئت وزیران و ماده ۲۹، ۴۲،۴۳،۴۵ ،۴۶ و ۵۰ مقررات اجرایی انضباطی فعالیت دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری مصوبه سال ۱۳۹۵ مجوز فعالیت آن شرکت لغو می‌گردد.
 وی با بیان این که محل شرکت در شهر فریمان است، یادآورشد: ضمن جمع آوری تابلو سردر و علائم و هر گونه نام و نشان از فعالیت در زمینه فعالیت های مندرج در بند ۱۰ ماده یک آیین نامه مذکور خودداری فرمایید.

منبع:   تعداد بازدید : 91 نوشته شده توسط: مدیر سایت

کلمات کلیدی: 


بازگشت چاپ خبر

گزارش تصویری
آدرس سازمان : مشهد - بلوار شهید صادقی بین صادقی 23 و 25 - اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان خراسان رضوی
تلفن تماس : 37263310 - 051 دورنگار : 37258553 - 051