• چشم انداز سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی :
   
  1. دست یافتن به جایگاه واقعی ایران در جهان به عنوان یكی ازغنی ترین، کهن ترین و تأثیرگذارترین فرهنگ ها و تمدن های بشری، با ویژگی های طبیعی كم نظیر و برخوردار از تعاملی سازنده و الهام بخش در عرصه بین المللی.
  2. برخورداری از نظام مدیریت بروز و كارآمد، (متكی برتعامل و مشاركت جامعه ذینفعان)، بهره مند از دانش فناوری مرتبط در سطح  جهانی، توانا در تولید علم و فنآوری، با اتكا بر دانش پایه، منابع انسانی ماهر و مسئولیت پذیر، سرمایه اجتماعی رو به رشد، مبتنی بر اصول اخلاقی و ارزشهای اسلامی و ملی و مقتضیات فرهنگی، جغرافیایی و تاریخی كشور.
  3. برخورداری از نظام برنامه ریزی هدفمند با اقتصادی سالم، باثبات، رقابت پذیر و با رشد و شتاب مناسب و در تعامل با اقتصاد جهانی، با ایفای نقش مؤثر در اقتصاد ملی و منطبق بر مزیتهای نسبی فرهنگی- تاریخی و طبیعی كشور.
  4. بهره مندی از آثار فرهنگی–تاریخی و طبیعی و هنرهای سنتی، متكی بر نظام جامع :شناخت و پژوهش، حفاظت، احیاء، ارتقاء و بهره برداری خردمندانه، در تعامل سازنده و هدفمند با حیات فرهنگی اجتماعی و اقتصادی، تقویت حس مسئولیت عمومی، تحكیم هویت ملی و وفاق اجتماعی.
  5. بهره مندی از گردشگری پر رونق با محصولات متنوع، بازارهای سامان یافته، خدمات استاندارد شده و دست یافتن به جایگاه برتر گردشگری منطقه واینکه ایران یكی از قطبهای گردشگری جهان به ویژه جهان اسلام معرفی شود.
خدمات الکترونیک
خدمات
شهرستانها
مجموعه های فرهنگی تاریخی و موزه ها
دولت
سایتهای مرتبط
پیوندها
تمامی حقوق این پورتال متعلق است به اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان خراسان رضوی مجری پورتال : شرکت داده پردازی پویان ابتکار شرق
سفارش غذا سفارش آنلاین غذا سفارش آنلاین غذا در مشهد